Prihlásenie


Zabudli ste heslo?TOPlist
RC Svet
The Dirt Nitro Challenge 2011 - kvalifikácia 1/8 Truggy
Piatok 25 Február 2011
Práve v týchto dní prebieha prestížny pretek s názvom „The Dirt Nitro Challenge“. Už z názvu nám vychádza, že sa bude pretekať v kategóriach 1/8 Nitro Buggy a Truggy.

The Dirt Nitro Challenge 2011

Vo videu uvidíte prvú kvalifikačnú jazdu v podaní Jared Tebo ktorý sa umiestnil na prvej priečke Tebo jazdí na modely od firmy Kyosho poháňaný motorom Orion a obuté má gumy od firmy AKA. Druhú priečku obsadil Cody King, majster sveta v kategórii 1/8 Buggy a na treťom mieste je Ty Tessmann s modelom od Hot Bodies.


 
Novarossi motory .21
Štvrtok 17 Február 2011
Novarossi
Začiatok februára je typicky pre uverejňovanie noviniek zo sveta RC modelov. Veľtrh v Norimbergu je pravým miestom na prezentáciu svojich nových produktov pre rok 2011. Novarossi má dva nové motory - 'Bonito.21-7XLB' a 'Plus.21-4TT'. Novarossi zverejnilo, že sa sústredilo hlavne nato aby motor bol ešte ľahší, čím sa znížilo ťažisko. Bonito and Plus.21-4TT majú nanovo navrhnutú vložku, skriňu motora, tesnenia – vylepšenia prispeli k zlepšeniu krútiaceho momentu a zmenšili spotrebu paliva. Motor 'Bonito' nahradí 'Toro Nero' a 'Plus.21-4TT' nahrádza 'Plus21-4T'.
Celý článok...
 
RB Produkty 2011 - .21 motory
Nedeľa 06 Február 2011
RB Engine
Len pár dni pred začiatkom veľtrhu hračiek v Norimbergu firma RB Products predstavila nové motory pre rok 2011 v kubatúre .21 (3.5 ccm) a to presnejšie 3 nové offroad a 3 onroad motory.
Celý článok...
 
Prvá Buggy od firmy RB - Nitro & Electric
Štvrtok 03 Február 2011
RB Buggy
V predošlom článku sme vás informovali o novej Buggy od firmy RB. Zatiaľ nie sú zverejnené žiadne bližšie informácie o tomto modeli, ale objavili sa prvé detailnejšie fotky z veľtrhu v Norimbergu. Z fotiek môžeme vyčítať, že buggy sa celkom podoba na D8 od Hot bodies a to hlavne rozložením battery boxom a zaujímavo ma vyriešené brzdy. Článok obsahuje ďalšie fotky Nitro a Elektro verzie.Celý článok...
 
Veľtrh v Norimbergu 2011 - Buggy od firmy RB
Streda 02 Február 2011
RB products

Tak a máme tu prvé novinky, ktoré sa objavili na veľtrhu hračiek v Norimbergu prebiehajúci v týchto dňoch. Áno, áno firma RB začala vyrábať aj kategóriu Buggy. Je to celkom pekne prekvapenie. Buggy vyzerá celkom dobre no myslím si, že nie je určený pre pretekárov ale skôr pre hobby jazdcov. V článku nájdete prvú fotku buggy a krátke video z veľtrhu. Samozrejme o ďalších novinkách vás budeme informovať.
Celý článok...
 
RB produkty 2011 .12 & MT motory
Utorok 01 Február 2011

RB Engine
Prinášame vám pár informácii o motoroch s obsahom 2.5 ccm (0.12), ktoré sú určene pre modeli v mierke 1/10 a motory s vyšším obsahom a to 4.6 ccm (0.28) pre Monster Trucky.

Celý článok...
 
RB Sprej na výfuky
Piatok 13 Marec 2009
Image
  Firma RB Products predstavila na veľtrhu Toy Fair v Nemecku nový produkt.
Celý článok...
 
Nové GRP produkty
Štvrtok 12 Február 2009
Image
   GRP na výstave v Nurembergu predstavilo nové produkty. Okrem nových gúm sa inováciam nevyhli ani ich úspešné motory.
Celý článok...
 
XRAY autá pre rok 2009
Piatok 23 Január 2009
Team Xray
Pre nadšencov značky Xray prinášame veľmi dobrú správu, pretože Team XRAY zrejme bude aktualizovať svoje doterajšie verzie áut XB808 buggy a XT8 truggy a NT1 nitro onroad. Podľa doterajších informácií, by mali nové verzie podvozkov obsahovať tuningové diely, dostupné pre terajšie modely. Preto sa dá očakávať, že nové modely budú vylepšené verzie pôvodných podvozkov. Treba si ale počkať na oficiálne uvedenie podvozkov.

Team Xray
 
GRP Buggy pneumatiky
Utorok 23 December 2008
GRP
Firma GRP uvoľňuje svoj najnovší produkt v pneumatikách pre buggy 1/8 , a to zúžené pneumatiky. Ich šírka sa znížila z 44 mm na 30 mm. Pneumatiky sú určené predovšetkým na mokrý a blativý povrch kde ponúkajú najlepší výkon v porovnaní so štandardnou šírkou pneumatiky. Dodáva sa v rôznych tvrdostiach.
 
Mugen Seiki: Nové trička
Piatok 05 December 2008
Mugen seiki
Mugen Seiki uverejnil dve nové návrhy na tričká. V predaji od 15. Decembra v Amerike.
Celý článok...
 
IFMAR World Championship
Štvrtok 25 September 2008
Image
Atsushi Hara šokuje! Hot Bodies D8 suverénne triumfuje !!!

Kto by si to bol pomyslel! Atsushi Hara majstrom sveta a ešte k tomu najúspešnejším podvozkom Hot Bodies D8, ktoré sa umiestnili v prvej dvanástke štyri. Medzi favoritov týchto pretekov jednoznačne patrili Mike Truhe, Ryan Maifield alebo Ryan Cavalieri.
Celý článok...
 
Prvé buggy od HPI !!!
Pondelok 11 August 2008
Image
Keď niekto povie HPI väčšinu RC maniakov napadne premakaný monster truck Savage a všetky jeho kolekcie. Prípadne celá rada nitro a elektro stadiumov. Toto majú zmeniť tri nové modely buggy. Obidva dostali nezvyklé mená a to Trophy 3.5, Brama 10B a Brama 18B.
Celý článok...
 
Nastavenie podvozku
Utorok 12 Február 2008
Image
Potrebujete nastaviť svoje auto presne podľa svojho vkusu ale neviete ako nato? Prinášame vám tabuľku podľa ktorej nastavíte svoje auto alebo odstránite nechcené jazdné vlastnosti.
Celý článok...
 
Velocity Racing Battery Warmer
Sobota 02 Február 2008
Image
Chcete využiť vaše batérie naozaj naplno? Tak potrebujete ohrievač batérii.
Celý článok...
 
Kryštály
Nedeľa 21 Október 2007
 Typy kryštálov a ich výrobcovia, použitie, značenie a iné informácie o kryštáloch do RC súprav pre RC modely.
Celý článok...
 
Xray T2 008
Streda 26 September 2007
Novinky od XraySmile
Celý článok...
 

Ankety

Aké rc autá obľubujete?
 

RC Guru

RC obchod s modelmi áut, lietadiel, vrtulníkov

Galéria

Online


RC_girl_jato